Türkiye

ABD Genelkurmay Başkanı Türkiye’de

ABD Genelkurmay Başkanı Dunford, Ankara'ya geldi. Dunford, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile görüşecek. ABD'li generalin görüşme programına ilişkin başka bir açıklama yapılmadı.

Konular: Türkiye, ABD, Ortadoğu
ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford [Fotoğraf: AA / Arşiv]

ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph F. Dunford, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Türkiye'ye geldi. Dunford'u, Esenboğa Havalimanında Türk ve ABD'li yetkililer karşıladı.

Anadolu Ajansı, Orgeneral Dunford'un yarın Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı Genelkurmay Başkanlığı Karargâhı’nda ziyaret edeceğini duyurdu.

ABD'li yetkililer, Dunford'un programında başka görüşmeler olup olmayacağına dair bir bilgi vermedi.

Kaynak: Al Jazeera ve AA

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;