Çalışma hayatı

Ankara'da asansör kazası: 1 ölü

Ankara'da bir binanın inşaatındaki dış cephe asansörünün ikiye bölünmesi sonucu 1 işçi öldü 3 işçi yaralandı.

Ankara'daki bir bina inşaatında asansör ikiye bölündü. [Fotoğraf: DHA]

ankara'nın gölbaşı ilçesine bağlı incek mahallesinde 16 katlı bir inşaatın 6. katından düşen 4 işçiden biri öldü, diğerleri yaralandı.

ümitköy kanuni sultan süleyman bulvarı üzerinde yapımı süren binanın 6. katına fayans taşıyan işçiler, dış cephe asansörünün henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı ikiye bölünmesi sonucu düştü.

işçilerden bayram akoğul (35) olay yerinde hayatını kaybederken, muhammet altun (20), okan çetin (21) ve ali akkuş (23) yaralanarak, hastaneye kaldırıldı.

işçilerin, inşaatta çalışmaya dün başladıkları bildirildi.

kaynak: aa

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;