Futbol

Antep'in üçüncü teknik direktörü Bülent Uygun

İsmail Kartal’ın ardından İbrahim Üzülmez ile de yollarını ayıran Gaziantepspor'un bu sezonki üçüncü teknik direktörü Bülent Uygun.

17 haftada topladığı 11 puanla sonuncu sırada yer alan Gaziantepspor, teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırdı. Üzülmez, A yönetimle bir araya gelerek görüştüklerini söyledi.

Görüşme neticesinde karşılıklı anlaşarak yolları ayırma kararı aldıklarını aktaran Üzülmez, "Gaziantepspor'a bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. İnşallah ligde kalmayı başaracaklardır." diye konuştu. 

Antep aynı gün içerisinde Katar'dan ayrılan Bülent Uygun ile sözleşme imzaladı. 

Süper Lig'de teknik direktör arayışındaki diğer takım ise Bursaspor. Yeşil beyazlılar da Hamza Hamzaoğlu'nu göndermişti. 

Kaynak: Al Jazeera ve AA

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;