Türkiye Süper Ligi

Balotelli ve Pirlo haberlerini yalanladı

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Mario Balotelli ve Andrea Pirlo’yla ilgilendiklerine dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Konular: Spor, Futbol, Galatasaray
Cesare Prandelli'nin Galatasaray ile sözleşmesi iki yıllık. [Fotoğraf: AA]

İtalyan teknik adam, Galatasaray’ın yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Avusturya’da basının karşısına çıktı.

Prandelli, Balotelli ve Pirlo’yu transfer edecekleri iddialarının sorulması üzerine, “Bu haberlerde hiçbir gerçeklik bulunmuyor” dedi.

Sneijder’in takımdan ayrılması halinde Galatasaray’ın hedeflerinde bir değişiklik olup olmayacağı sorusunu ise, “Hazır olduğum sorulara cevap veririm. Gelecekle ilgili soruları yanıtlayamam” diye yanıtladı.

Kampa götürmediği tüm oyuncular gibi Sabri ile de kişisel bir problemi olmadığını söyleyen Prandelli, “Değişiklikler her zaman şoke edicidir. Teknik ekip olarak bu kararı aldık. Bu tip kararları korkmadan almak gerekir. Değişim zamanı geldi” dedi.

Prandelli ayrıca gelecek sezon takım kaptanlığını Selçuk İnan’ın yürüteceğini söyledi.

Galatasaray’a gelmeden önce Roberto Mancini ile genel konularda konuştuğunu belirten Prandelli, “Fatih Terim ile konuşmadım. Belki ilerleyen dönemlerde konuşabiliriz” dedi.

Kaynak: Al Jazeera

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;