Euroleague

Darüşşafaka turu zora soktu

Darüşşafaka, serinin üçüncü maçında evinde normal sezonun lideri Real Madrid'e yenildi. İstanbul temsilcisi seride 2-1 geriye düştü.

Konular: Spor, Basketbol

İspanya'dan seride 1-1'i yakalayarak dönen Darüşşafaka maçı uzun süre geride götürdü ve tecrübeli rakibi karşısında sahadan mağlubiyetle ayrıldı. Maç 88-81 bitti. 

Serinin dördüncü maçı yine İstanbul'da Cuma günü oynanacak. Darüşşafaka kazanırsa seri 2-2'ye gelip Madrid'e taşınacak. Real Madrid yenerse Dörtlü Final'de Fenerbahçe'nin rakibi olacak. 

Dörtlü Final bu sene İstanbul'da 19-21 Mayıs tarihlerinde oynanacak. 

Kaynak: Al Jazeera

 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;