Futbol

Drogba futbolu bırakmıyor

Eski Galatasaraylı Didier Drogba, futbolu bırakma gibi bir karar almadığını söyledi. Fransız basını Drogba'nın futbolu bırakıp Chelsea teknik ekibine gireceğini yazıyordu.

Konular: Spor, Premier League
Drogba Galatasaray'da da forma giymişti. [Reuters]

37 yaşındaki futbolcu kariyerini Kanada'nın Montreal Impact takımında sürdürüyor. Drogba takımdan ayrılabileceğini ama futbolu bırakma gibi bir niyetinin olmadığını söyledi.

Fransız basını Drogba'nın Hiddink'in teknik ekibine katılacağını iddia ediyordu. İngilizler de Chelsea'nin patronu Roman Abramovic'in Drogba'ya teknik direktörlük için teklif götürdüğünü yazmıştı.

Mourinho'nun başarısız performansının ardından takımın başına geçen ay Hiddink getirildi. 20 maç sonunda Chelsea ligde 14. sırada.

Drogba da Montreal'e Haziran'da katıldı. Chelsea'de oynadığı dönemlerde 164 gol kaydetti. Tecrübeli golcü Çin'de Şangay ve Türkiye'de de Galatasaray'da forma giydi.

Kaynak: Reuters

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;