Yeni Anayasa

Gecenin fotoğrafı

Muhalefetin hükümeti en sert eleştiren sözcülerinden Levent Gök ile hükümetin muhalefeti en sert eleştiren bakanlarından Bekir Bozdağ'ın muhabbeti, gecenin fotoğrafını oluşturdu.

AK Parti'nin muhalefete yönelik sert eleştirilerde bulunan isimlerinden biri olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanlığı sistemi getiren yeni anayasa teklifinin ikinci tur görüşmelerindeki uzlaşmacı tutumuyla dikkat çekti.

[Fotoğraf: Zahidin Köşüş - Al Jazeera]

AK Parti'ye yönelik sert eleştirileriyle bilinen CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'le elele oy vermeye giden Bozdağ, daha sonra da HDP'li Mithat Sancar'la sohbet etti.

[Fotoğraf: Zahidin Köşüş - Al Jazeera]

 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;