Premier League

İngiltere Mourinho'da ısrarcı

İngiltere'de yayımlanan birçok gazete, Jose Mourinho'nun yakın çevresine sezon sonunda Manchester United'ın başına geçeceğini söylediğini yazdı.

Konular: Spor, Futbol
Mourinho, Chelsea ile büyük başarılar yaşadı. [Getty Images]

Daily Mail, Daily Star, Daily Mirror ve Daily Telegraph, kaynağı açıklamadıkları haberlerinde Mourinho'nun yakın çevresine Manchester United'ı itiraf ettiğini iddia etti.

Habere göre anlaşma tamamlandı ve sezon sonunda Mourinho Manchester United'ın başına geçecek.

Bu iddialar hafta sonu Chelsea maçının ardından Manchester United menajeri Louis Van Gaal'e de sorulmuş fakat tecrübeli Hollandalı bunlara sert bir şekilde cevap vererek haberlerin bir uydurma olduğunu ifade etmişti.

53 yaşındaki Jose Mourinho, kulüp tarihinin en başarılı teknik adamı olmasına karşın alınan kötü sonuçlar nedeniyle bu sezon Chelsea'den gönderildi. Daha önce Real Madrid, Inter ve Porto'da görev yapan Portekizli Ada basınının gündeminden düşmüyor.

Kaynak: Reuters

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;