Libya

Libya'da batan Türk gemisindeki 3 kişinin cesedine ulaşıldı

Libya açıklarında olumsuz hava koşulları nedeniyle Perşembe günü batan Türk kargo gemisinin mürettebatından 3 kişinin cesedine ulaşıldı. Kayıp 3 kişi için arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

Konular: Libya, Türkiye

AA'ya göre, Perşembe günü Misurata Limanı açığında demirlediği sırada olumsuz hava koşulları nedeniyle batan Türk bayraklı "M/V TINAZTEPE-S isimli gemi personelinden üçünün cesedine ulaşıldı.

Kurtarılan mürettebat sayısı 7'ye çıkarken, kayıp 3 kişiyi arama çalışmaları devam ediyor.

Batu Denizcilik şirketinden yetkililer, cenazelerin Türkiye'ye getirilmesi için işlemleri yürütmek amacıyla bölgeye gidecek.

Gemi, Perşembe günü Misurata Limanı açığında demirlediği sırada yerel saatle 10:30'da batmıştı. 

Arşiv
[[Fotoğraf: Marinetraffic.com]]

Kaynak: AA

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;