Bilim-Teknoloji

Nik Software bedava

Google, 150 dolar değerindeki profesyonel fotoğraf yazılımı Nik Collection'ı bedava yaptı. Yazılım Google'ın özel sitesinden indirilip bilgisayara kurulabiliyor.

Konular: Bilim-Teknoloji

Yazılım, Google satın almadan önce 500 dolara satılıyordu. Google satın aldıktan sonra, Nik sofware'in fiyatı 150 dolara düştü.

Bu yazılımla, fotoğraflara profesyonel görünüm kazandırılabiliyor.

Adobe'un Photoshop uygulamasıyla uyumlu bir şekilde çalışan Nik Software yazılımları, Alman bir şirket trafından feliştirilmişti. 

Ancak Google'ın bundan böyle Nik Software'e yeni gelişim desteği sunulmayacağınıu duyurdu. 

Nik Sofware'in içinde bulunan 7 profesyonel plugin'i buradan indirebilirsiniz. 

Kaynak: Google

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;