Basketbol

Oyuncular antrenmana çıkmadı

Galatasaray Liv Hospital'da oyuncular paralarını alamadıkları gerekçesiyle antrenmana çıkmadı. Can Topsakal 'Bankadan kaynaklı bir sorun oldu' dedi.

Galatasaray, Sırbistan deplasmanından galibiyetle döndü. [AA]

Galatasaray Yöneticisi Can Topsakal, NTV Spor'a yaptığı açıklamada "Bankada bir aksilik oldu. Bu yüzden hata yapmışlar. Yarın çözeceğiz. Bir sorun yok. Yanlış anlama olmuş" dedi.

Basketboldan sorumlu yönetici "Yarın akşam oyuncular maaşlarını 2 ay geç alıyorlar ancak bunu konuştuk zaten. Her ay ödeme yapıyoruz. Bu ay da bir iki gün gecikme oldu. Yarın sabah benim de randevum var çözeceğiz bu sorunu." diye konuştu.

Oyuncuların bu kararından dolayı çok üzüldüğünü ve sinirlendiğini söyleyen Topsakal, oyuncuların yarın saat 17.00'deki antrenmana katılacağını belirtti.

Galatasaray'da başkan Duygun Yarsuvat, Milliyet Gazetesi Yılın Sporcusu Ödül Töreni'nden önce oyuncuların antrenmana çıkmaması hakkında "Bana gelen bir şey yok. Çocuklar çok zor bir atmosferden galibiyetle döndü. Onları tebrik etmek lazım" dedi.

Murat Özyer de "Sabah antrenmanına çıktılar. Akşam antrenmanına çeklerle ilgili bir aksaklık ve yanlış anlaşılma nedeniyle çıkmadılar. Can Topsakal ile konuştuk. Sorun yok, yarın herşey çözülecek" açıklamasını yaptı.

Euroleague'de son 16 turunda da mücadele eden sarı kırmızılı takımda son aylarda maddi sıkıntı yaşanıyordu.

Kaynak: Al Jazeera

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;