2015 Genel Seçimi

Seçmen listeleri askıda

7 Haziran seçimlerinde oy kullanacaklar için seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı. Seçmen bilgileri internet üzerinden de kontrol edilebiliyor.

7 Haziran tarihindeki genel seçim için seçmen listeleri sabah saat 8:00 itibariyle askıya çıktı. Vatandaşlar bağlı bulundukları mahalle muhtarlıklarına giderek isimlerinin listede olup olmadığını kontrol edebiliyor. Seçmen listesi 14 gün süreyle, 27 Mart'a kadar askıda kalacak.

Seçmen bilgileri Yüksek Seçim Kurulu'nun internet sitesinden de kontrol edilebiliyor. Siz de seçmen bilgileriniz bu adresten kontrol edebilirsiniz. 

Kaynak: DHA

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;