PKK

Sur'da eve roket isabet etti

Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki Büyük Postane yakınlarına iki roket düştü. Roketlerin bir eve isabet etmesi sonucu bir kadın öldü, bir kişi de yaralandı.

Konular: Türkiye, PKK
[Fotoğraf: DHA]

diyarbakır'ın sur ilçesindeki büyük postane yakınlarında iki roket, bir eve düştü. iki katlı eve isabet eden roketler nedeniyle bir kadın hayatını kaybederken bir kişi de yaralandı.

sur'a bağlı cevatpaşa, fatihpaşa, dabanoğlu, hasırlı, cemal yılmaz ve savaş mahallelerinde sokağa çıkma yasağı ve operasyonlar sürüyor.

kaynak: al jazeera

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;