Türkiye

Sur'un 6 mahallesinde yasak kalkıyor

Sur Kaymakamlığı, ilçenin Gazi Caddesi ve 6 mahallesinde sokağa çıkma yasağının Pazar sabahından itibaren kalktığını açıkladı.

Konular: Türkiye, PKK
[Fotoğraf: DHA]

kaymakamlıktan yapılan açıklamada, 15 mahallenin 6’sında (cevatpaşa, fatihpaşa, dabanoğlu, hasırlı, cemal yılmaz ve savaş) ve gazi caddesi’nde 11 aralık’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının pazar sabahından itibaren kaldırıldığı ifade edildi.

açıklamaya göre, gazi caddesinin tamamı, cevatpaşa mahallesinin tamamı, dabanoğlu mahallesinde bulunan marangoz sokak, miras sokak, süleyman nazif sokak ve varol sokak için sokağa çıkma yasağı 13.03.2016 pazar günü saat 08.00 itibarıyla kaldırılmış olacak.

kaymakamlık, diğer mahallelerde tuzaklamaların olabileceğini belirterek arama-tarama faaliyetleri süresince yasağın devam ettiğini anımsattı.

kaynak: sur kaymakamlığı

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;