Hava Durumu

THY seferlerine fırtına iptali

Meteorolojinin üç günlük fırtına uyarısı nedeniyle THY'nin iç ve dış seferlerdeki 103 uçuşu iptal edildi. Gökçeada ve Bozcaada'ya deniz seferleri de üç gün boyunca yapılamayacak.

Konular: Türkiye
[Fotoğraf: AA-arşiv]

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Cuma akşamından Pazartesi sabahına kadar fırtına olacağı uyarısı üzerine, Türk Hava Yolları (THY) iç ve dış hatlarda 103 seferini iptal etti.

THY’nin internet sitesinde yaptığı açıklamada, "Meteorolojik raporlar ışığında, beklenen olumsuz hava durumunun Türk Hava Yolları’nın uçuşlarını aksatma olasılığına karşın gerekli tedbirler alınmaktadır” dendi.

Deniz seferleri de iptal

Çanakkale'de öğleden sonra beklenen kuvvetli lodos fırtınası nedeniyle bugünden itibaren üç gün boyunca Gökçeada ve Bozcaada'ya deniz seferleri de iptal edildi.

Kaynak: DHA

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;