Bilim-Teknoloji

Twitter 2 saatliğine çöktü

Sosyal paylaşım sitesi Twitter, 'teknik sorunlar' nedeniyle çöktü. Sosyal paylaşım sitesine Avrupa ve Afrika'daki bazı ülkelerden yaklaşık 2 saat boyunca erişim sağlanamadı.

Konular: Bilim-Teknoloji

Sosyal paylaşım sitesi Twitter, 'teknik sorunlar' nedeniyle çöktü. 20 dakikadan uzun bir süre erişilemeyen milroblogging sitesinde 'Teknik bir sorun' uyarısı yer aldı. 

Twitter'a girmeye çalışan kullanıcılar da mavi ekranda 'hata' mesajıyla karşılaştı. 

Twitter yetkilileri de Afrika ve Avrupa'da bazı ülkelerde Twitter'a erişimde sorun yaşandığını, teknik sorunun giderilmeye çalışıldığını açıkladı. 

Sabah 10:25 civarı erişim sorunu başlayan Twitter, 13:00'e doğru düzeldi.  

Kaynak: Al Jazeera

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;