Zuckerberg'in hesapları hacklendi

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg'in sosyal medya hesapları hacklendi. Ünlü milyarderin şifresinin 'dadada' olduğu ortaya çıktı.

OurMine Team adlı hacker grubu, sosyal medya devi Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in Twitter ve Pinterest hesaplarını ele geçirdi.

OurMine hackerları Zuckerberg'in sahibi olduğu Instagram üyelik şifresini de kırdı. Ancak VentureBeat sitesine konuşan Facebook yetkilileri bunu yalanlayıp, 'kanıt yok' açıklamasını yaptı.

Hackerlar, Zuckerberg'in Twitter ve Pinterest'e giriş için 'dadada' şifresini kullandığını iddia etti.

Kaynak: VentureBeat 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;