Türkiye Süper Ligi

Galatasaray'dan 'Twitter' tepkisi

Sarı Kırmızılı kulüp, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Türkiye genelinde Twitter'a erişimin engellenmesine tepki gösterdi.

Galatasaray, dünyada en fazla Twitter takipçisi bulunan kulüplerden biri. [AA]

Galatasaray, dört milyonun üzerinde Twitter kullanıcı ve takipçisi bulunan bir kulüp olarak gelişmeleri üzüntüyle izlediklerini bildirdi.

Açıklamada "Twitter, kulübümüzle taraftarlarımız ve kamuoyu arasında iletişim aracı olmasının yanı sıra; her branştan yerli ve yabancı sporcularımızın da gündelik yaşamlarında çok sık kullandığı bir sosyal medya platformudur" denildi.

Sarı Kırmızılı kulüp, Türkiye'de olduğu gibi dünyada da eleştirilere yol açan bu uygulamadan kısa sürede geri dönülmesini umduklarını duyurdu.

Kaynak: Al Jazeera

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;