Rusya

Suriye'de 4 Rus askeri öldü

Rus Savunma Bakanlığı, Suriye'de düzenlenen bombalı saldırıda 4 Rus askerinin öldüğünü, ikisinin de yaralandığını açıkladı.

Konular: Rusya, Suriye

rusya savunma bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre 16 şubat'ta tiyas hava üssü'nden humus kendtine giden bir askeri konvoya uzaktan kumandalı bomba ile saldırı düzenlendi. saldırıda 4 rus askeri öldü, 2 rus askeri de yaralandı. konvoyda esed rejimin ebağlı askerler de bulunuyordu ancak açıklamada bu askerlerden ölen ya da yaralanan olup olmadığı belirtilmedi. 

kaynak: reuters

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;