Türkiye - İsrail ilişkileri

Erdoğan, Yahudi heyetle görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Musevi Cemaati Lideri ve ABD'nin önde gelen Yahudi kuruluşlarından bir heyeti kabul etti. Basına kapalı görüşme 1 saat sürdü.

[Fotoğraf: AA]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Musevi Cemaati Lideri İshak İbrahimzadeh ve ABD'nin önde gelen Yahudi kuruluşlarının çatı örgütü ‘Conference Of Presidents’ heyetini kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı gerçekleşen kabul yaklaşık 1 saat sürdü.

Aynı heyet daha sonra Çankaya Köşkü'nde Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, bu görüşmenin ardından saat 18.00'de güvenlik toplantısı düzenledi. Güvenlik zirvesine Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan katıldı.

Kaynak: AA

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;