Bilim-Teknoloji

'Friends' evi bilgisayarda tasarlandı

Friends dizisinin büyük çoğunluğunun geçtiği Monica karakterinin apartman dairesi, en ince detaylarıyla oyun motoru Unreal Engine 4'te yeniden oluşturuldu.

Konular: Bilim-Teknoloji

Altı yakın arkadaşın hayat hikâyesini anlatan 90'ların popüler komedi dizilerinden Friends'in bölümlerinin büyük çoğunluğu, Monica'nın meşhur apartman dairesinde geçiyor. Bu sahne, oyun motoru Unreal Engine 4'te yeniden oluşturuldu.

Youtube kullanıcısı Steve94'ün okul projesi için tasarladığı sahne, ince detayları ile dikkat çekiyor. Yatak odaları veya banyoyu çizimine eklemeyen tasarımcı, salonun küçük bir tur videosunu da paylaştı.

Kaynak: Youtube/5teve94

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;