Bilim-Teknoloji

Twitter'a GIF kütüphanesi

Twitter mobil uygulamasına GIF kütüphanesi eklemeye hazırlanıyor. Bazı kullanıcılar, Tweet yazma ekranında fotoğraf butonunun yanında GIF seçeneğini görmeye başladı.

Konular: Bilim-Teknoloji

Twitter, mobil uygulamasına GIF butonu eklemeye hazırlanıyor. Bazı kullanıcılar bugün Tweet yazma ekranlarında fotoğraf simgesinin yanında GIF yazısını gördü. Merakla yeni özelliği deneyen kullanıcıların çoğu olumlu tepkiler verdi. Özellik şimdilik test aşamasında ve Twitter'dan da herhangi bir resmi yorum yapılmadı. 

Bazı akıllı telefonlar, hareketli resim formatı GIF'i oynatamıyor. Pek çoğu da bu formatta kayıt yapamıyor. Buna karşın, bilgisayardan yüklenen GIF'ler Twitter'da oldukça popüler.

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;