Almanya

Almanya’da Türk’e otomobilde infaz

35 yaşındaki Selim Özel, Almanya’nın başkenti Berlin’de otomobiline bindikten sonra öldürüldü. Katilin kim olduğu bilinmiyor.

Konular: Avrupa
Alman polisinde uyuşturucu ve adam yaralamadan kaydı bulunan Selim Özel, sınır dışı edilmişti. [DHA]

Selim Özel, sabaha karşı Türklerin yoğun olarak yaşadığı Neukölln İlçesi’ndeki ‘Çapulcu’ isimli bir nargile kafeden çıktıktan sonra öldürüldü. Özel’in arkasından yaklaşarak tabanca ile ateş eden katilin kimliği henüz belirlenemedi.

Çevredekiler, cinayet sırasında herhangi bir silah sesi duymadıklarını belirtti. Polis, tabancada susturucu kullanılmış olması ihtimalini araştırıyor.

Alman polisinde uyuşturucu ve adam yaralamadan kaydı bulunan Selim Özel, Berlin’deki suçları nedeniyle sınır dışı edilmişti. Özel, evlenerek Almanya’ya döndü.

Kaynak: DHA

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;