Euro 2016

Almanya Löw ile devam

Almanya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw'ün, 2018 FIFA Dünya Kupası'na kadar Almanya Milli Takımı'nın başında olacağı açıklandı.

Konular: Spor, Futbol, Almanya
Löw daha önce Türkiye'de de görev yaptı. [AFP]

almanya futbol federasyonu, 2016 avrupa futbol şampiyonası yarı finalinde ev sahibi fransa'ya 2-0 yenilerek turnuvaya veda eden milli takımın teknik direktörü löw ile ilgili söylentilere son noktayı koydu. federasyondan yapılan açıklamaya göre, löw'ün rusya'da düzenlenecek 2018 fifa dünya kupası'na kadar takımın başında olacağı vurgulandı.

56 yaşındaki teknik adam ise, "şampiyona sonrası dinlenmek ve sakin bir ortamda karar vermek için birkaç güne ihtiyacım vardı. bu futbolcularla çalışmak çok büyük mutluluk. rusya'daki 2018 dünya kupası'na kadar takımım yine büyük bir gelişim yaşayacak." ifadelerini kullandı.

2006 yılından beri almanya milli takımı'nın başında bulunan löw, brezilya’da düzenlenen 2014 fifa dünya kupası’nda takımını şampiyonluğa taşımıştı.

kaynak: aa
 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;