Rusya

Dağıstan'da okulda patlama

Rusya'ya bağlı Kuzey Kafkasya cumhuriyetlerinden Dağıstan'daki bir okulda patlama oldu. 1 çocuk öldü, 11 çocuk yaralandı.

Konular: Rusya, Kafkasya

dağıstan içişleri bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, tsumadinskiy bölgesindeki bir okulun bilgisayar sınıfında el bombası patladı. patlama sonucunda bir öğrenci hayatını kaybetti, 3'ü ağır 11 öğrenci yaralandı. ağır yaralı öğrenciler yoğun bakıma alındı.

bakanlık, olayın dikkatsiz silah kullanımından kaynaklandığını açıklarken, okul müdürü şamil abakarov bir öğrencinin okula getirdiği el bombasının patladığını aktardı.

kaynak: aa

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;