Türkiye

Diyarbakır'da kaza: 1 polis hayatını kaybetti

Diyarbakır - Silvan karayolunda polis panzeri kamyonetle çarpıştı, 1 polis hayatını kaybetti, 7'si polis 11 kişi yaralandı. Yaralıların durumu iyi.

Konular: Türkiye

diyarbakır'ın silvan ilçesi yönüne giden polis panzeri, karaçalı mevkiinde sürücüsünün kimliği henüz öğrenilemeyen kamyonetle çarpıştı. kazada panzerdeki polislerden adem keleş hayatını kaybetti, 7 polis ile kamyonette bulunan 4 kişi yaralandı. kazanın ardından 11 yaralı olay yerine gönderilen ambulanslarla hastanelere kaldırıldı.

yaralı 7 polis dicle üniversitesi tıp fakültesi hastanesi'ne, kamyonette yaralanan 4 kişi de gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi'nde tedavi altına alındı. yaralıların hayati tehlikesi bulunmuyor. 

kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kaynak: dha

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;