Euroleague

Efes'ten buraya kadar

Euroleague'de Anadolu Efes, beşinci maça taşıdığı seride Pire'de Olympiakos'a yenildi ve seriyi 3-2 kaybederek Dörtlü Final'e ulaşamadı.

Konular: Spor, Anadolu Efes

daha önce iki kez dörtlü final oynayan anadolu efes, sonuna kadar oyunun içinde olduğu mücadelede deplasmanda olympiakos'a 87-78 yenildi. yunan ekip de dörtlü final'in son takımı oldu. 

19-21 mayıs tarihlerinde istanbul'da düzenlenecek dörtlü final'de fenerbahçe-real madrid, cska moskova-olympiakos eşleşmeleri olacak. 

kaynak: al jazeera

 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;