Transfer

Fesih bedeli 125 milyon euro

Barcelona, Ivan Rakitic'in sözleşmesini 2021'e kadar uzattı. Sözleşme fesih bedelini ise 125 milyon dolar olarak belirledi.

Konular: Spor, Futbol, Barcelona
Rakitic 2011'den beri Sevilla forması giyiyordu. [Fotoğraf: AFP]

kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, 29 yaşındaki rakitic ile sözleşmesini 2021 yılına kadar uzatma konusunda anlaşma sağlandığı bildirildi.

açıklamada, hırvat milli oyuncunun sözleşmesine 125 milyon euro fesih bedeli maddesi konduğu ve resmi imzaların yarın kulüp binasında atılacağı da belirtildi.

barcelona'ya 2014'te sevilla'dan transfer olan rakitic, bu süreçte 145 maçta görev aldı ve 23 kez ağları sarstı.

kaynak: aa
 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;