2015 Genel Seçimi

İlk toplantı Salı günü

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan geçici Bakanlar Kurulu ilk toplantısını Salı günü yapacak.

28 Ağustos'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçici seçim hükümeti kabinesini onaylamasının ardından Davutoğlu bakanları açıkladı. [Fotoğraf: AA]

anadolu ajansı, geçici bakanlar kurulu’nun başbakan ahmet davutoğlu başkanlığında ilk kez salı günü saat 12.00'de çankaya köşkü'nde toplanacağını bildirdi.

hükümet üyeleri toplantı öncesinde anıtkabir'i ziyaret edecek.

28 ağustos’ta başbakan ahmet davutoğlu'nu kabul eden cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, geçici seçim hükümeti kabinesini onaylamıştı.

kaynak: aa

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;