Transfer

Payet West Ham'ı sevindirdi

West Ham United'In Fransız futbolcusu Dimitri Payet gelen tekliflere karşın takımda kalacağını açıkladı.

Dimitri Payet, 29 yaşında, West Ham'da oynuyor. [Reuters]

dimitri payet, euro 2016'da sergilemiş olduğu futbolla bir kez daha dikkatleri çekti. bir anda transferin gözde oyuncularından biri haline gelen fransız orta saha kulübünde kalacağını açıkladı. 

slaven bilic'in çalıştırdığı, türk futbolcu gökhan töre'nin de forma giyeceği takım gelecek sezon sahaya yine payet ile çıkacak. 

geçtiğimiz sezon takımın en iyi oyuncusu seçilen orta saha 12 gol attı, 13 de asist yaptı. the sun'a konuşan 29 yaşındaki futbolcu "birçok teklif geldi ama ben west ham'ı seviyorum. kulüpte kalacağım. olimpiyat stadı'nda oynamak için sabırsızlanıyorum. yüzde 100 west ham'da kalıyorum" dedi. 

kaynak: al jazeera

 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;