Transfer

Real mi Manchester mı?

Juventus'un Fransız yıldızı Paul Pogba, iki devin kıskacı altında. Bir yanda Zidane'lı Real Madrid diğer yanda ise Mourinho'lu Manchester United Pogba'yı renklerine bağlamak istiyor.

Pogba, orta sahada Fransa'nın en güvendiği isimlerden [Reuters]

paul pogba, euro 2016'da şu ana kadar beklenen performansı sergileyemedi. grup maçlarındaki isviçre maçının ilk yarısı dışında varlığını pek gösteremeyen 23 yaşındaki fransız, basının da hedefi halinde.

bu aralar gazetelerde hem pogba'nın euro 2016'daki vasat performansı hem de hangi takıma transfer olacağı konuşuluyor.

pogba'nın menajeri daha önce yaptığı açıklamada zidane faktöründen dolayı real madrid'in daha şanslı olduğunu söylese de manchester united'ın yeni teknik direktörü mourinho da pogba'yı ısrarla istiyor.

kadrosuna ibrahimovic'i de katan united, 100 milyon euro'ya yakın bir bedeli pogba için gözden çıkardığı ifade ediliyor.

kaynak: al jazeera
 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;