Bilim-Teknoloji

Apple CEO'su Tim Cook 23 Nisan'ı kutladı

Apple CEO'su Tim Cook, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Twitter'daki kişisel hesabından, şirketinin Türkiye'de başlattığı kampanyanın bir fotoğrafını paylaşarak Türkçe bir mesajla kutladı.

apple ceo'su tim cook, kişisel twitter hesabından attığı türkçe tweet ile 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı'nı kutladı.

Görsel Kaynağı: Twitter

apple türkiye'nin, çocukların iphone ile çektiği fotoğraflardan oluşan reklam kampanyasından bir görüntü paylaşan cook, "türkiye'de ulusal egemenlik ve çocuk bayramı’nı genç yeteneklerin çektiği müthiş fotoğraflarla kutluyoruz" yazdı.

kaynak: twitter

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;