Bilim-Teknoloji

PlayStation 4’e depolama takviyesi

Oyun konsolu PlayStation 4’ün 1 TB sürümü resmi olarak duyuruldu. Yeni konsol önümüzdeki ay satışa sunuluyor.

Konular: Bilim-Teknoloji
Yeni sürüm özellikle sıkı oyunculara hitap ediyor
Yeni sürüm özellikle sıkı oyunculara hitap ediyor

oyun dünyasında büyük bir rekabetin yaşandığı konsol cephesinden yeni bir haber sony’den geldi. firma, bir süredir beklenen duyuruyu yaptı ve 1 tb depolama kapasitesine sahip playstation 4 modelini duyurdu. 

yeni model 500 gb’lık sürüme göre bazı yenilikler de içeriyor. yüzde 8 daha öz güç tükettiği açıklanan yeni sürümde parlak gövde tasarımı yerine mat malzeme kullanılmış. yeni model önceki sürüme göre yüzde 10 daha hafif. 

firmanın özellikle bir çok oyunu oynayan kullanıcılar için tasarladığı yeni modeli playstation 4 ultimate player 1 tb edition ismiyle japonya’da bu ayın son haftasında, avrupa ve abd'de 15 temmuz’dan itibaren satışa sunulacak.yeni konsolun fiyatı ise açıklanmadı. 

kaynak: al jazeera 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;