Futbol

Serdar Gürler'in milli takım sevinci

Milli takıma ilk kez davet edilen Gençlerbirliği'nin 25 yaşındaki futbolcusu Serdar Gürler "Haberi ilk antrenman sonunda aldım. Hemen Ümit hocama koştum, sarıldım. Sevincimi önce onunla paylaştım. Çok mutluyum." dedi.

a milli futbol takımı'na ilk kez davet edilen gençlerbirliği'nin futbolcusu serdar gürler, "fatih hocama beni milli takıma davet ettiği için çok teşekkür ediyorum." dedi.

türkiye futbol direktörü fatih terim'in a milli futbol takımı'nın 2018 fifa dünya kupası avrupa elemeleri'nde finlandiya ve hazırlık maçında moldova ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosuna aldığı serdar gürler, aa muhabirine çok mutlu olduğunu söyledi.

milli takıma çağrıldığını kulübün medya sorumlusu hakan karakoca'dan aldığını dile getiren serdar, "haberi ilk antrenman sonunda aldım. hemen ümit hocama koştum, sarıldım. sevincimi önce onunla paylaştım. çok mutluyum." ifadelerini kullandı.

kendisini a milli takım'a layık gördüğü için fatih terim'e teşekkür eden serdar, "inşallah tamamına erdiririm." temennisinde bulundu.

milli formayı giymenin bütün futbolcuların hayali olduğunu dile getiren serdar, "performansım bu sezon arttı ama her futbolcunun hayali milli takımda olmaktır. herkes orada oynamak ister. bu daveti bekliyordum demeyelim ama ümitliydim." diye konuştu.

annesinin dualarıyla

haberi almasının ardından vakit kaybetmeden annesini aradığını ifade eden serdar, üzerindeki emeği nedeniyle kendisine çok teşekkür ettiğini dile getirdi.

milli takım'a seçilebilmesi için annesi daha önce adak adadığını dile getiren serdar, "antrenmandan sonra hemen annemi aradım. o da bu mutlu haberi bekliyordu. hiç vakit kaybetmemiş, eve kurban getirmelerini istemiş. çok istedi, dualar okudu. hakkını ödeyemem." diye konuştu.

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;