Türkmenistan

Törende köpek sürprizi

Türkiye'yi ziyarete gelen Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov için Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen tören sırasında Erdoğan ve Berdimuhammedov’un arkalarından siyah bir köpek geçti.

türkmenistan devlet başkanı gurbanguli berdimuhamedov, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın davetlisi olarak geldiği ankara'da önce anıtkabir'i ziyaret etti. sonra erdoğan tarafından cumhurbaşkanlığı sarayı'nda resmi törenle karşılandı.

karşılama töreninde nereden geldiği belirlemeyen siyah bir köpek ve ardından koşturan bir koruma polisi dikkat çekti.

köpeğin tören birliğinin ardından koşturması kısa süreli panik yaşanmasına neden oldu.

kaynak: dha

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;